Archiwa

Arkana

Dzięki rewolucyjnemu, opatentowanemu systemowi kaskadowej obróbki, wywoływarka Arkana pozwala oszczędzać zarówno czas jak i pieniądze będąc jednocześnie rozwiązaniem wygodnym i ekologicznym.

Urządzenie zostało opracowane w oparciu o koncepcję ECO3, która zapewnia stabilność i wysoką jakość uzyskiwanych form drukowych przy minimalnym zużyciu chemii i krótkim czasie konserwacji.

W połączeniu z wytrzymałymi płytami Energy Elite Eco nie wymagającymi wypalania, Arkana eliminuje konieczność użycia wody płuczącej, co wydatnie obniża ilość generowanych odpadów.

Czytaj dalej

Elantrix DX

Wyjątkowa wywoływarka zapewniająca optymalną obróbkę płyt termoczułych Agfa Graphics, nawet dla najbardziej wymagających Klientów.

Czytaj dalej

Energy Elite Eco

Czy jesteś gotowy na nową generację płyt termoczułych nie wymagających wypalania?
Odkryj Energy Elite Eco, zaawansowane i wyjątkowo wytrzymałe płyty przeznaczone do wysokojakościowego drukowania w wydajnych maszynach akcydensowych i opakowaniowych, również farbami UV.
Czytaj dalej

Jeti Tauro

Tauro RigidJeti Tauro to 2,5-metrowy ploter hybrydowy oferujący zadruk sześcioma kolorami, bielą lub primerem. Gwarantuje nasycone barwy i wysoką jakość wydruków na materiałach sztywnych i giętkich przy prędkości do 275 m²/h.
Czytaj dalej

Jeti Mira

Jeti MiraJeti Mira to płaski ploter UV z możliwością zadruku sześcioma kolorami i bielą, oferujący nie tylko wysoką jakość oraz wydajność (do 206 m2/h), ale także wszechstronność. Opcja roll-to-roll umożliwia zadruk na różnego rodzaju materiałach giętkich.
Czytaj dalej