O firmie

Od producenta materiałów do wszechstronnego dostawcy rozwiązań

Grupa Agfa-Gevaert opracowuje, produkuje i dystrybuuje szeroką gamę analogowych i cyfrowych systemów obrazowania oraz rozwiązań informatycznych, głównie dla przemysłu poligraficznego i sektora opieki zdrowotnej, a także do określonych zastosowań przemysłowych. Chociaż firma generuje cały swój obrót na rynkach business-to-business, ma również swój wkład w Twoje codzienne życie. Ilekroć czytasz gazetę lub odwiedzasz szpital, Grupa Agfa-Gevaert jest prawdopodobnie ściśle zaangażowana.

Nasza misja

Grupa Agfa-Gevaert stara się być preferowanym partnerem w zakresie systemów obrazowania i informacji na wszystkich rynkach, na których działa. Firma osiąga to poprzez oferowanie najnowocześniejszych technologii, przystępnych cenowo rozwiązań i innowacyjnych metod pracy, opartych na dogłębnym zrozumieniu biznesu i indywidualnych potrzeb swoich klientów. Kluczem do sukcesu jest inwestowanie w innowacje i dostarczanie rozwiązań najwyższej jakości.

Równie ważne jest działanie w odpowiedzialny, zrównoważony i przejrzysty sposób. Jesteśmy przekonani, że jest to właściwe podejście do długoterminowego sukcesu naszej firmy.