Archiwa

Arkana

Dzięki rewolucyjnemu, opatentowanemu systemowi kaskadowej obróbki, wywoływarka Arkana pozwala oszczędzać zarówno czas jak i pieniądze będąc jednocześnie rozwiązaniem wygodnym i ekologicznym.

Urządzenie zostało opracowane w oparciu o koncepcję ECO3, która zapewnia stabilność i wysoką jakość uzyskiwanych form drukowych przy minimalnym zużyciu chemii i krótkim czasie konserwacji.

W połączeniu z wytrzymałymi płytami Energy Elite Eco nie wymagającymi wypalania, Arkana eliminuje konieczność użycia wody płuczącej, co wydatnie obniża ilość generowanych odpadów.

Czytaj dalej

Elantrix DX

Wyjątkowa wywoływarka zapewniająca optymalną obróbkę płyt termoczułych Agfa Graphics, nawet dla najbardziej wymagających Klientów.

Czytaj dalej

Energy Elite Eco

Czy jesteś gotowy na nową generację płyt termoczułych nie wymagających wypalania?
Odkryj Energy Elite Eco, zaawansowane i wyjątkowo wytrzymałe płyty przeznaczone do wysokojakościowego drukowania w wydajnych maszynach akcydensowych i opakowaniowych, również farbami UV.
Czytaj dalej

Środki do pielęgnacji form drukowych

Printing-press_933154_smallKażda płyta posiada specyficzne właściwości warstwy kopiowej, a w konsekwencji wymaga stosowania odpowiednich środków czyszczących w celu zapewnienia wysokiej wytrzymałości i osiągania wymaganych nakładów.
Opracowywane przez AGFA Graphics środki chemiczne są dedykowane do oferowanych płyt offsetowych co pozwala na osiąganie najlepszych efektów drukowania.
Czytaj dalej

Roztwory zwilżające

Printing-press_smallAGFA Graphics opracowuje dodatki do roztworów zwilżających we własnych laboratoriach akredytowanych przez instytut FOGRA. Głęboka wiedza o specyfice płyt offsetowych pozwala optymalnie dostosować właściwości stosowanych środków chemicznych.
W ofercie AGFA Graphics można znaleźć różnorodne środki dostosowane do wielu zastosowań. Roztwory zwilżające dla maszyn arkuszowych drukujących ze zmniejszoną ilością IPA lub roztwory bezalkoholowe mogą współpracować z dowolnymi płytami AGFA Graphics.
Dostępne są również dedykowane środki dla maszyn gazetowych oraz heatsetowych.
Czytaj dalej