Adrian Życki dołączył do działu inkjetowego Agfa Graphics

W ostatnim czasie struktury działu inkjetowego Agfa Graphics wzmocnił Adrian Życki. Objął w nim stanowisko regionalnego szefa sprzedaży, odpowiedzialnego za opiekę handlową nad klientami firmy z Polski północnej.

Adrian Życki jest związany z branżą poligraficzną – przede wszystkim w obszarach fleksografii i wielkoformatowego druku inkjetowego – od 2008 roku. Przed dołączeniem do Agfa Graphics pracował m.in. w firmach Aniflex, Signtech CE oraz Scorpio, w których pełnił stanowiska specjalisty ds. sprzedaży oraz kierownika działu technicznego. Brał aktywny udział w zakończonych sukcesami instalacjach rozwiązań bazujących na technice UV w firmach z całego kraju.
„Cieszymy się, że do naszego teamu inkjetowego dołączyła osoba o bardzo dużym doświadczeniu, doskonale znająca rynek i klientów, posiadająca bogate referencje w postaci wdrożeń wielkoformatowych ploterów w polskich przedsiębiorstwach. Jest mi bardzo miło, że nasze drogi zawodowe ponownie się krzyżują, zwłaszcza że wcześniejsza z współpraca z Adrianem Życkim układała się znakomicie. Jestem przekonany, że będzie on znaczącym wzmocnieniem naszych struktur handlowych i walnie przyczyni się do dalszego budowania pozycji Agfa Graphics jako liczącego się gracza na rodzimym rynku wielkoformatowego druku, bazującego na technice inkjet UV” – mówi Przemysław Arabski, dyrektor działu inkjetowego Agfa Graphics.

Adrian Życki ma 29 lat, jest absolwentem Wydziału Zarządzania Społecznej Szkoły Wyższej Przedsiębiorczości i Zarządzania w Łodzi. Prywatnie miłośnik sportu, zdrowego stylu życia oraz motoryzacji.