Agfa Graphics na targach RemaDays Warsaw 2016

Agfa Graphics uczestniczy w targach RemaDays Warsaw już po raz trzeci z rzędu. Nasza wcześniejsza obecność na tej wystawie okazała się dużym sukcesem, stąd decyzja o udziale także w tegorocznej edycji. Dzięki nowej lokalizacji mamy szansę zaprezentować się na większym niż dotychczas stoisku, liczymy też na wysoką frekwencję zwiedzających, zarówno z segmentu wielkoformatowego druku cyfrowego, jak też offsetowego.

W tym roku największą atrakcją naszego stoiska będzie wszechstronny ploter Anapurna M2050i, pozwalający na zadrukowywanie podłoży sztywnych i giętkich. Przez wszystkie dni targowe będą na nim odbywać się prezentacje uwzględniające aplikacje z udziałem różnorodnych materiałów. Na stoisku będą też dostępne liczne próbki wydruków, zrealizowane w tym oraz innych ploterach wielkoformatowych z naszej oferty. Ploter będzie sterowany najnowszą wersją systemu workflow Asanti, który stał się już standardem przy wszystkich realizowanych przez nas w Polsce wdrożeniach w zakresie druku inkjetowego. O zaletach wynikających z zastosowania urządzeń, atramentów i oprogramowania marki Agfa Graphics w druku wielkoformatowym poinformuje naszych gości dedykowany team inkjetowy.

Z myślą o klientach z segmentu offsetowego druku akcydensowego na stoisku będą obecni przedstawiciele naszego działu prepress. Zainteresowani będą mogli wysłuchać informacji na temat niezwykle szerokiego portfolio Agfa Graphics w tym zakresie, obejmującego oprogramowanie workflow, materiały eksploatacyjne oraz systemy CtP.

Mamy nadzieję, że podobnie jak w latach ubiegłych, prezentowany na targach ploter prosto ze stoiska trafi do jednego z naszych klientów. Budowa stoiska i instalacja urządzenia rozpocznie się już niebawem, o czym z pewnością poinformujemy.

Zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska (nr U13 – hala F) na targach RemaDays Warsaw 2016, odbywających się w dniach 16-18 lutego na terenach Warsaw Expo w Nadarzynie k. Warszawy.