Agfa Graphics organizuje 11. Ogólnopolską Konferencję Użytkowników Systemu :Apogee

W dniach 5-6 października w hotelu Mazurkas w podwarszawskim Ożarowie Mazowieckim odbędzie się już 11. Ogólnopolska Konferencja Użytkowników Systemu :Apogee. Podobnie jak w latach ubiegłych, spotkanie podzielone zostanie na dwie części: wykładową i warsztatową. Oprócz od dawna oczekiwanej premiery :Apogee Suite 7 hitem tegorocznego spotkania będzie :Apogee Impose – moduł do automatycznego montażu prac. Jak zawsze uczestnicy sprawdzą swoją wiedzę o systemie :Apogee w konkursie wiedzy z nagrodami. W czasie wolnym od sesji organizatorzy przygotowali liczne atrakcje, m.in. zabawę na torze kartingowym.

Doroczne spotkania użytkowników systemu :Apogee, organizowane przez polski oddział Agfa Graphics, stały się już tradycją. Biorą w nich udział klienci firmy, niezależnie od „stażu” w zakresie stosowania jej rozwiązań software’owych, co czyni je niepowtarzalną okazją do spotkań „weteranów” (część uczestników wciąż pamięta 1. konferencję, zorganizowaną w 2000 roku) z osobami dopiero rozpoczynającymi przygodę z systemem workflow Agfa Graphics. Wśród uczestników konferencji znajdą się przedstawiciele naświetlarni CtP, drukarń o różnym profilu produkcji, wydawnictw, jak również partnerzy handlowi Agfa Graphics oraz dziennikarze prasy branżowej.

Pierwszy dzień tegorocznej konferencji będzie składał się z kilku sesji tematycznych. Pierwsza, zatytułowana „Co nowego w świecie :Apogee?” będzie zawierała informacje na temat pakietu dla firm wydawniczych i poligraficznych :Apogee Suite 7 oraz nowości, jakie znalazły się we wchodzących w jego skład systemach :Apogee Prepress 7 i :Apogee Portal 7. Kolejne wystąpienia będą dotyczyły m.in.: tegorocznych premier rynkowych Agfa Graphics oraz funkcjonowania działu serwisu w polskich strukturach firmy (ze szczególnym uwzględnieniem rozwiązywania problemów związanych z oprogramowaniem). W konferencji weźmie również udział przedstawiciel centrali Agfa Graphics, który przedstawi plany rozwojowe systemu :Apogee, koncentrując się na najnowszych trendach w branży poligraficznej na rynkach europejskich.
Kontynuując cieszącą się dużym zainteresowaniem uczestników tradycję, przygotowano też dwie moderowane dyskusje z udziałem użytkowników systemu :Apogee. Zwieńczeniem dnia będzie wspólna kolacja i zabawa na torze kartingowym.

Drugi dzień konferencji przeznaczono na warsztaty prowadzone przez specjalistów z firmy Agfa Graphics. Uczestnicy uzyskają podczas nich praktyczne informacje na temat poszczególnych funkcji systemu :Apogee 7, będą mieli możliwość porównania różnych jego wersji a także poznają zalecenia firmy związane z właściwym przygotowaniem się do aktualizacji posiadanej wersji :Apogee.
Spotkanie tradycyjnie zakończy się konkursem wiedzy na temat systemu :Apogee i firmy Agfa Graphics.

Tegoroczna konferencja zapowiada się bardzo ciekawie z uwagi na liczne premiery wprowadzone przez Agfa Graphics przy okazji targów Ipex 2010 – mówi Wojciech Pawłowski, dyrektor generalny Agfa Graphics Sp. z o.o. – Wśród nich znalazła się m.in. nowa wersja systemu :Apogee, opatrzona numerem 7. Równie interesująco zapowiadają się moderowane sesje dyskusyjne z udziałem naszych klientów, na co dzień korzystających z oprogramowania Agfa Graphics, a także przewidziane na drugi dzień konferencji praktyczne warsztaty. Dla szukających szczególnych wyzwań przygotowaliśmy quiz na temat systemu :Apogee oraz zawody kartingowe. Zatem serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w naszej konferencji i do zobaczenia w Ożarowie.