Agfa Graphics uruchomiła portal APOGEEnetwork

Agfa Graphics poinformowała o powołaniu do życia APOGEEnetwork – internetowego portalu dla użytkowników systemu :Apogee. Jego zawartość to: informacje (nowe produkty, artykuły, filmy), materiały techniczne (instrukcje, poradniki, kursy szkoleniowe online), dział „porad i sztuczek” oraz programy, także w wersji do pobrania. W ramach APOGEEnetwork działa także Forum Użytkowników :Apogee, za pośrednictwem którego mogą oni dzielić się swoimi doświadczeniami i wymieniać cenne informacje.

APOGEEnetwork pozwala naszym klientom w maksymalny sposób wykorzystać poczynione inwestycje – mówi Erik Peeters – menedżer ds. marketingu :Apogee w firmie Agfa Graphics. – Chcieliśmy zapewnić platformę informacyjną – portal społecznościowy – gdzie każdy użytkownik uzyska odpowiedzi na swoje pytania, znajdzie dodatkowe informacje i będzie w stanie dyskutować z innymi kolegami po fachu. Na bazie doświadczeń wyniesionych z :Apogee User Groups wiemy, jak jest to ważne. Wiemy też, jaką wartość stanowi możliwość uzyskania odpowiedzi na każde nurtujące pytanie. Dzięki intuicyjnej, dynamicznej platformie internetowej, APOGEEnetwork to portal niezwykle łatwy w użyciu.
APOGEEnetwork funkcjonuje pod adresem http://www.apogee.agfa.net. Został zaprojektowany w taki sposób, aby zapewnić jego użytkownikom możliwość pogłębiania wiedzy i uzyskiwania pomocnych informacji związanych z technologią :Apogee. Za jego pośrednictwem każdy ma dostęp do stron zawierających „sztuczki i porady”, informacje o nowościach, instrukcje oraz oprogramowanie (także w wersji do pobrania). Dostępna w trybie online baza danych zawiera liczne broszury, filmy wideo prezentujące poszczególne produkty, internetowe kursy szkoleniowe itd.

Forum Użytkowników :Apogee
W ramach portalu APOGEEnetwork działa też udoskonalona wersja Forum Użytkowników :Apogee. Dostęp do niego mają (po uprzedniej rejestracji) wszyscy klienci Agfa Graphics, korzystający z oprogramowania :Apogee. Forum umożliwia dzielenie się doświadczeniami między użytkownikami, dyskusję i wymianę pomysłów związanych z systemem :Apogee. Dostęp do niego można uzyskać wchodząc przez stronę portalu APOGEEnetwork lub logując się bezpośrednio pod adresem: http://community.apogee.agfa.net .