Andrzej Boryszewski wzmacnia struktury działu handlowego Agfa Graphics

Z początkiem stycznia do działu handlowego Agfa Graphics dołączył Andrzej Boryszewski, związany z branżą poligraficzną od ponad pięciu lat. Objął w nim stanowisko regionalnego szefa sprzedaży, odpowiedzialnego za współpracę z klientami z Polski centralnej.

Przez ostatnie osiem lat Andrzej Boryszewski pracował w firmie Fujifilm Polska, gdzie od 2007 roku piastował stanowisko starszego regionalnego kierownika sprzedaży, odpowiedzialnego za współpracę z klientami międzynarodowymi, gazetowymi oraz dystrybutorami i klientami z obszaru Polski, którym się opiekował.
Z dniem 2 stycznia dołączył do polskiego oddziału Agfa Graphics, obejmując stanowisko regionalnego kierownika sprzedaży, koordynującego działania handlowe w Polsce centralnej.
Andrzej Boryszewski studiował na Wydziale Marketingu i Zarządzania Szkoły Głównej Handlowej (kierunek metody ilościowe i systemy informatyczne) oraz na Wydziale Inżynierii Środowiska Politechniki Warszawskiej. Ma 37 lat, jest żonaty, ma dwoje dzieci. Jego największe hobby to jazda na nartach.