Lidia Matuszak regionalnym kierownikiem sprzedaży w firmie Agfa Graphics Sp. z o.o.

W pierwszych dniach września Lidia Matuszak objęła stanowisko regionalnego kierownika sprzedaży Agfa Graphics Sp. z o.o., na którym odpowiedzialna jest za region Polski zachodniej.

Przez ostatnie piętnaście lat Lidia Matuszak była związana z firmą Grafikus Systemy Graficzne, w której od 2006 roku pełniła funkcję dyrektora regionu wielkopolskiego, wcześniej zaś – doradcy klienta, przedstawiciela handlowego i pracownika administracyjno-biurowego. Do 1996 roku pracowała w poznańskich drukarniach – Zakład Poligraficzny Grzegorz Krzesiek i Drukma – w których zajmowała się sprawami handlowymi i administracyjno-biurowymi. Z branżą poligraficzną jest związana od 1992 roku.

6 września br. Lidia Matuszak rozpoczęła pracę w Agfa Graphics Sp. z o.o. na stanowisku regionalnego kierownika sprzedaży (Key Account Manager) w regionie Polski zachodniej. Będzie odpowiedzialna za koordynację działań handlowych firmy w województwach: wielkopolskim, lubuskim, zachodniopomorskim i dolnośląskim.

Lidia Matuszak jest absolwentką Wyższej Szkoły Handlu i Rachunkowości w Poznaniu, (studia licencjackie na Wydziale Handlu Zagranicznego), Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu (studia uzupełniające magisterskie na Wydziale Zarządzania) oraz Politechniki Warszawskiej (studia podyplomowe na Wydziale Inżynierii Produkcji, kierunek – Nowe technologie w poligrafii). Przeszła liczne szkolenia biznesowe i handlowe, m.in. organizowane przez Francuski Instytut Gospodarczy oraz producentów rozwiązań dla poligrafii.

Lidia Matuszak ma 41 lat, mieszka w Poznaniu. Mężatka, ma dwie córki, interesuje ją ciekawa książka, dobre kino oraz sport – aktywnie uprawia jogging, fitness i jazdę na rowerze.