N94-VCF

AzuraV_GummingPłyty :N94-VCF mimo specyficznej obróbki nie wymagającej wywoływania chemicznego, pozwalają na uzyskanie form drukowych nie różniących się wizualnie od innych konwencjonalnych form otrzymywanych dotychczas. :N94-VCF łaczy szybkość i szeroką tolerancję obróbki, precyzję obrazowania ze stabilnością i doskonałymi właściwościami drukowymi.

Podstawy naświetlania i obróbki

Ta płyta nie wymagająca wywoływania chemicznego może być naświetlana w większości naświetlarek CtP wyposażonych w laser fioletowy o mocy od 30 mW. W trakcie obróbki płyta jest czyszczona z pozostałości nienaświetlonej warstwy kopiowej i gumowana w celu zabezpieczenia przed działaniem czynników zewnętrznych podobnie jak każda inna płyta aluminiowa.

Zastosowanie

Płyty :N94-VCF zostały przygotowane i zoptymalizowane w celu ich wykorzystania w drukarniach gazetowych przy drukowaniu niskich i średnich nakładów.

Odporne podłoże

:N94-VCF posiada solidne podstawy aby zapewniać doskonałe właściwości drukowe. Wysokojakościowe podłoże aluminiowe zapewnia bardzo dobre przyjmowanie i utrzymywanie roztworu zwilżającego i utrzymuje stabilną emulsję farba-woda gwarantującą czysty i wysokojakościowy druk nawet przy wysokich nakładach.

Korzyści

  • Prosta w obróbce. Nie wymaga wywołania chemicznego co zapewnia wyjątkową stabilność procesu przygotowania form drukowych.
  • Niewielkie zużycie roztworów użytych do usuwania elementów nienaświetlonych.
  • Znaczne ograniczenie lub całkowita eliminacja stosowania wody w procesie obróbki płyt.
  • Możliwa obróbka w dowolnej wywoływarce do płyt fotopolimerowych. Najwięcej korzyści można osiągnąć stosując dedykowane urządzenie VCF 85 lub VXCF 85.
  • Płytę można zastosować w każdej naświetlarce naświetlającej laserem fioletowym o mocy minimum 30 mW.