Ogólnopolska Konferencja Użytkowników Systemu :Apogee po raz 13 i 1/2

W dniach 2-3 października w Centrum Kongresowym „Warszawianka” w Jachrance nad Zalewem Zegrzyńskim odbędzie się kolejna Ogólnopolska Konferencja Użytkowników Systemu :Apogee, organizowana corocznie przez firmę Agfa Graphics. Dwudniowe spotkanie będzie znakomitą okazją do zapoznania się z premierowymi rozwiązaniami prezentowanymi podczas niedawnych targów drupa 2012. Nie zabraknie oczywiście, oczekiwanej z zainteresowaniem, najnowszej wersji oprogramowania :Apogee Suite 8.0, oraz towarzyszących konferencji warsztatów praktycznych. Na uczestników spotkania, jak zawsze, czekać też będzie szereg atrakcji.

Spotkania z polskimi użytkownikami systemu :Apogee odbywają się nieprzerwanie od 2000 roku. Uczestniczą w nich przedstawiciele naświetlarni, studiów CtP, drukarń oraz wydawnictw, na co dzień korzystający ze stworzonego przez Agfa Graphics oprogramowania sterującego produkcją prepress. Liczba polskich użytkowników systemu :Apogee systematycznie rośnie, z tego też względu można spodziewać się dużej frekwencji uczestników również w tym roku. „Tegoroczna konferencja nosi numer 13 i 1/2, dzięki czemu nawet przesądni uczestnicy nie muszą się niczego  obawiać – mówi żartobliwie Michał Śliz, dyrektor generalny polskiego oddziału Agfa Graphics. – Cieszymy się bardzo, że w tym niełatwym dla branży okresie nasze spotkanie organizowane jest zaledwie kilka miesięcy po targach drupa. Będzie bowiem znakomitą okazją do przybliżenia pokazanych w Düsseldorfie najnowszych rozwiązań Agfa Graphics, głównie w zakresie oprogramowania”.

Pakiet :Apogee Suite 8.0, którego prezentacje będą najważniejszym punktem konferencji, zawiera wiele nowatorskich rozwiązań i nowych funkcji. Wśród nich warto wymienić choćby działającą „w chmurze” usługę :Apogee StoreFront czy też ulepszony, autorski moduł do elektronicznego montażu :Apogee Impose. Z wybranymi funkcjami systemu :Apogee Suite będzie można zapoznać się podczas sesji konferencyjnych, a także w czasie warsztatów towarzyszących spotkaniu. Nie zabraknie też informacji na temat innych nowości pokazanych przez Agfa Graphics na targach drupa 2012, zarówno w zakresie cyfrowego prepressu jak i przemysłowego druku inkjetowego UV.

„W tym roku zamierzamy uatrakcyjnić formułę spotkania – mówi Krzysztof Sadziński, Presales Manager w Agfa Graphics – stawiając na większą interaktywność i wymianę pomysłów wśród naszych gości. Uczestnicy konferencji będą mieli możliwość zasugerowania zmian w przyszłym kształcie oprogramowania oraz podzielenia się swoimi doświadczeniami z codziennej pracy. Na autorów najlepszych pomysłów czekają super nagrody”.
O pozostałych atrakcja będzie można się przekonać, odwiedzając Centrum Kongresowe „Warszawianka” w dniach 2-3 października. „Serdecznie zapraszamy na naszą konferencję – mówi Michał Śliz. – Jestem przekonany, że przygotowany przez nas program usatysfakcjonuje uczestników konferencji, a poświęcone na przyjazd do Jachranki dwa dni będą czasem dobrze wykorzystanym”.