Polscy użytkownicy systemu Agfa :Apogee spotkają się po raz dwunasty

W dniach 4-5 października w hotelu OSSA Congress & Spa w Rawie Mazowieckiej odbędzie się 12. Ogólnopolska Konferencja Użytkowników Systemu Agfa :Apogee. Weźmie w niej udział ponad 100 osób, w tym przedstawiciele licznych drukarń i naświetlarni CtP, korzystających na co dzień z oprogramowania produkcyjnego firmy Agfa Graphics. Podczas dwudniowego spotkania, składającego się z części prezentacyjnej oraz praktycznych warsztatów, będą mieli oni okazję m.in. zapoznać się z nowościami wprowadzonymi przez Agfa Graphics w kolejnej wersji pakietu :Apogee Suite 7.1. Konferencja będzie też okazją do bezpośrednich rozmów ze specjalistami Agfa Graphics oraz do wymiany doświadczeń w mniej formalnej atmosferze.

Jesienny kalendarz spotkań poligraficznych w naszym kraju od ponad dekady wzbogaca doroczna konferencja użytkowników systemu Agfa :Apogee. W pierwszej, zorganizowanej w 2000 roku, wzięło udział kilkanaście osób. Dziś jej uczestników, m.in. za sprawą szybko rosnącej liczby instalacji CtP firmy Agfa Graphics w rodzimych drukarniach i naświetlarniach, jest ponad stu dwudziestu. W Rawie Mazowieckiej spodziewani są także reprezentanci szesnastu firm, jakie dołączyły do grona polskich użytkowników systemu :Apogee w ciągu ostatniego roku.
W części merytorycznej mogą oni spodziewać się przede wszystkim rozbudowanej prezentacji najnowszej wersji systemu :Apogee 7.1, która będzie miała swoją światową premierę podczas wrześniowych targów Graph Expo w Chicago. Podczas konferencji zostaną przedstawione zarówno zupełnie nowe funkcje systemu, jak też udoskonalenia wprowadzone przez Agfa Graphics w już istniejących modułach. Konferencja będzie też okazją do wstępnych zapowiedzi, związanych z udziałem Agfa Graphics w przyszłorocznych targach drupa 2010. Będą one areną zupełnie nowych rozwiązań w jej ofercie, a użytkownicy spotkania w Rawie Mazowieckiej będą mogli się o tym dowiedzieć jako jedni z pierwszych. Kolejne zagadnienia, poruszane podczas części prezentacyjnej, będą dotyczyć m.in.: elastycznej sprzedaży serwisowych kontraktów oprogramowania typu „Workflow Care Contract”, rozwiązań inkjetowych znajdujących się w ofercie Agfa Graphics oraz ich integracji z systemem :Apogee za pośrednictwem modułów WebApproval i CQM, jak również możliwości zintegrowania systemu :Apogee z systemami MIS. Tradycyjnie już nie zabraknie wypowiedzi klientów Agfa Graphics, którzy podzielą się swoimi doświadczeniami z wdrożenia i eksploatacji systemu :Apogee 7 oraz korzyściami, wynikającymi z podpisanych kontraktów serwisowych.
Drugi dzień konferencji jak zwykle wypełnią praktyczne warsztaty, podczas których będzie można bezpośrednio porozmawiać ze wszystkimi prelegentami oraz wymienić się uwagami i doświadczeniami z innymi użytkownikami systemu :Apogee. Tradycyjnie oczekiwany jest konkurs wiedzy na temat systemu :Apogee i firmy Agfa Graphics, któremu towarzyszyć będą cenne nagrody.

Miłej atmosferze będzie z pewnością sprzyjać miejsce spotkania – czterogwiazdkowy kompleks hotelowo-konferencyjny OSSA w Rawie Mazowieckiej, oferujący gościom m.in. możliwość skorzystania z basenu i spa. Organizatorzy zapowiadają też atrakcje dodatkowe, będące – podobnie jak część merytoryczna – nieodłącznym elementem spotkań użytkowników systemu :Apogee.
Serdecznie zapraszamy do udziału w naszej konferencji – mówi Michał Śliz, dyrektor zarządzający Agfa Graphics Sp. z o.o. – Mamy nadzieję, że jej tematyka – choćby najświeższe informacje na temat nowej wersji systemu :Apogee 7.1 czy też zapowiedzi związane z udziałem Agfa Graphics w targach drupa 2012 – spotka się z dużym zainteresowaniem naszych klientów. Spotkanie będzie też okazją do mniej formalnych rozmów i dyskusji, które nasi klienci bardzo sobie cenią. Zatem do zobaczenia w Rawie Mazowieckiej.