Prezentacje najnowszej wersji oprogramowania Eversify na targach drupa 2016

Wśród licznych rozwiązań software’owych z oferty Agfa Graphics, jakie będą prezentowane na targach drupa 2016, znajdzie się m.in. najnowsza wersja oprogramowania Eversify, przeznaczonego do tworzenia treści dedykowanych na platformy mobilne. Ma ono stanowić swego rodzaju łącznik pomiędzy wersjami drukowanymi danej publikacji, a jej zawartością dostępną w trybie online. Eversify umożliwia dystrybucję tej samej treści z myślą o wielu platformach sprzętowych, zwiększając zainteresowanie nią ze strony czytelników oraz reklamodawców. Wdrażane z powodzeniem w wydawnictwach z całego świata, przyczynia się do bardziej wydajnego planowania i oceny efektywności realizowanych kampanii marketingowych. Z myślą o zwiedzających targi drupa 2016 na stoisku Agfa Graphics (nr B62 w pawilonie 8) przez cały okres ich trwania będzie obecny zespół specjalistów, odpowiedzialnych za rozwój i wdrażanie Eversify.

Oferowane przez Agfa Graphics oprogramowanie wydawnicze można zintegrować z dowolnym systemem redakcyjnym, zarządzania treścią bądź składu stron (w tym ostatnim przypadku – bazującym na programie InDesign). Pozwala na automatyczne tworzenie zdywersyfikowanej treści, dostosowanej do różnych platform przenośnych, np. do smartfonów, tabletów lub stron internetowych.
Mówi Rainer Kirschke, Business Manager, odpowiedzialny w Agfa Graphics za dział Mobile Publishing: „Publikacje mobilne to kanał komunikacji o bardzo dużym potencjale, który z powodzeniem można wykorzystywać obok powszechnie stosowanego druku analogowego czy cyfrowego. Dzięki niemu wydawnictwa, drukarnie oraz działające w ramach firm działy komunikacji z klientami mogą dostosowywać treści pierwotnie przeznaczone do drukowania do różnych urządzeń mobilnych, a tym samym docierać do zupełnie nowego grona odbiorców, mając przy tym pełną kontrolę nad dystrybucją treści redakcyjnej. W efekcie zwiększa się skuteczność komunikacji z czytelnikiem oraz stopień jego zainteresowania otrzymywanymi publikacjami”.

Prezentacje Eversify planowane są w czterech punktach, znajdujących się w części stoiska Agfa Graphics, dedykowanej rozwiązaniom software’owym. Zainteresowani indywidualnym spotkaniem proszeni są o kontakt z lokalnym przedstawicielem firmy poprzez stronę internetową http://www.eversify.com/company. Na stoisku targowym będą obecni zarówno specjaliści ds. wdrażania Eversify, jak też przedstawiciele działu marketingu i sprzedaży.

Eversify to – jak zapewnia Agfa Graphics – optymalne rozwiązanie dla każdego wydawnictwa prasowego (zarówno gazetowego jak i magazynowego), które poszukuje oprogramowania umożliwiającego dywersyfikację treści z myślą o różnych platformach mobilnych. Więcej informacji na jego temat można znaleźć na dedykowanej stronie www.eversify.com, blogu „The Mobile Push” oraz profilach poświęconych Eversify na Twitterze i Facebooku.