Przemysław Arabski szefem działu inkjetowego Agfa Graphics

W kwietniu br. Przemysław Arabski, dotychczas pełniący funkcję regionalnego szef sprzedaży, objął stanowisko szefa działu inkjetowego Agfa Graphics w Polsce. Nadzoruje tym samym całość działań firmy, związanych ze sprzedażą i serwisowaniem jej rozwiązań wielkoformatowych z serii Anapurna i Jeti na terenie Polski.

Przemysław Arabski jest związany z polskim oddziałem Agfa Graphics od października 2011 roku. Pełnił w nim funkcję regionalnego kierownika sprzedaży, odpowiedzialnego za Polskę zachodnią. Przez 2,5 roku swojej pracy w firmie odnotował wiele sukcesów, związanych z wdrożeniami systemów Anapurna i Jeti u klientów z tego regionu.
„Uznaliśmy, że sytuacja dojrzała do tego, by nasz dział inkjetowy miał kierującą nim osobę. Swoimi sukcesami sprzedażowymi i wysokimi kwalifikacjami Przemysław Arabski udowodnił, że świetnie nadaje się do tej roli” – mówi Michał Śliz, dyrektor zarządzający polskim oddziałem Agfa Graphics.
Poza nadzorowaniem działań związanych z segmentem wielkoformatowego druku cyfrowego, Przemysław Arabski jest w dalszym ciągu odpowiedzialny za sprzedaż i opiekę nad klientami z Polski zachodniej.

31-letni Przemysław Arabski posiada wieloletnie doświadczenie w branży poligraficznej. Zanim dołączył do zespołu Agfa Graphics, był związany m.in. z firmami Signtech C.E i Scorpio. Jest absolwentem Wydziału International Faculty of Engineering Politechniki Łódzkiej. Żonaty, ma dwoje dzieci. Jego hobby to sport, podróże, filmy i motoryzacja.