RemaDays Warsaw 2016 – pierwsze targowe impresje

Pierwszy dzień targów RemaDays Warsaw 2016 za nami. Na naszym stoisku (nr U13) gościliśmy wielu obecnych i potencjalnych klientów reprezentujących segmenty druku wielkoformatowego oraz cyfrowego prepressu. Spotkania te były okazją do formalnych i nieco luźniejszych rozmów na temat obecnej sytuacji, w jakiej znajduje się branża, planowanych przez firmy inwestycji oraz innowacyjnych rozwiązań, jakie Agfa Graphics wprowadziła do swojej oferty w ostatnim czasie.

Rema2016_1 Rema2016_2Z radością informujemy, że prezentowany na targach ploter Aanapurna M2050i już pierwszego dnia znalazł swojego nabywcę. Jest nim działająca od blisko 20 lat firma Arteo z podwarszawskich Łomianek, specjalizująca się w realizacji kompleksowych kontraktów w zakresie szeroko rozumianej reklamy zewnętrznej i wewnętrznej, brandingu, produkcji systemów POS oraz oklejania samochodów. Od trzech lat jest ona użytkownikiem systemu Anapurna Mw. W związku z rozwojem i koniecznością posiadania wydajniejszej i bardziej wszechstronnej maszyny zdecydowała się na model Anapurna M2050i, umożliwiający zadrukowywanie różnorodnych podłoży sztywnych i giętkich. Tym samym Arteo stała się kolejną polską firmą, która po pozytywnych doświadczeniach z pierwszą maszyną marki Agfa Graphics po raz kolejny zainwestowała w nasze rozwiązanie.

Mamy nadzieję, że pozostałe dwa dni RemaDays Warsaw przyniosą nam równie owocne rozmowy i ciekawe spotkania. Wszystkich wybierających się do centrum targowego Warsaw Expo zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska.