RemaDays Warsaw 2016 – targi z potencjałem

Organizowane od ponad dekady targi RemaDays Warsaw to jedna z najważniejszych w Polsce imprez wystawienniczych, skierowanych do szeroko rozumianej branży poligraficzno-reklamowej. Co roku gromadzą one kilkuset wystawców, m.in. w ramach specjalnego sektora Print Show, skupiającego firmy poligraficzne. Wśród nich znajduje się liczna grupa dostawców maszyn, urządzeń, oprogramowania i materiałów eksploatacyjnych (w tym wszyscy liczący się w Polsce dostawcy systemów druku wielkoformatowego) oraz zakłady poligraficzne, specjalizujące się w produkcji akcydensowej, cyfrowej (także wielkoformatowej) i opakowaniowej.

Tegoroczna 12. edycja targów RemaDays Warsaw (organizowana w dniach 16-18 lutego) po raz pierwszy odbędzie się w nowej lokalizacji – Centrum Targowym Warsaw Expo w Nadarzynie k. Warszawy. Miejsce to sprzyja lepszej niż dotychczas aranżacji przestrzeni wystawienniczej, czego oczekiwali zarówno wystawcy jak też odwiedzający je goście.
Ubiegłoroczną edycję targów RemaDays Warsaw odwiedziło ponad 16,5 tys. osób, z których niemal 20% stanowili przedstawiciele branży poligraficznej. W tym roku spodziewana jest co najmniej podobna frekwencja, związana m.in. ze wzrostem liczby wystawców o 15% (będzie ich blisko 700). Warto podkreślić, że z roku na rok rośnie odsetek zwiedzających spoza Polski.

Agfa Graphics weźmie udział w targach RemaDays Warsaw już po raz trzeci z rzędu. Obecność na poprzednich dwóch edycjach została zaakcentowana m.in. Złotym Medalem dla plotera Anapurna M2050i w 2015 roku. Podczas obu wcześniejszych edycji firma promowała przede wszystkim rozwiązania z zakresu wielkoformatowego druku inkjetowego, prezentując na stoisku plotery z rodziny Anapurna M. Podobnie będzie także w tym roku…