Spotkanie użytkowników systemu Agfa :Apogee na targach Graph Expo 2011

Podczas zbliżających się targów Graph Expo w Chicago firma Agfa Graphics organizuje spotkanie użytkowników systemu :Apogee. Odbędzie się ono 12 września w godzinach 16-19.30 w sali A106b kompleksu wystawienniczego McCormick Place (budynek południowy, poziom 1). Podczas spotkania użytkownicy oprogramowania :Apogee będą mieli okazję zapoznać się z informacjami na temat jego najnowszej wersji 7.1, wziąć udział w prezentacjach oraz sesjach z udziałem przedstawicieli Agfa Graphics, a także podzielić się swoimi doświadczeniami z pracy z tym systemem produkcyjnym.

Wśród zaplanowanych sesji będzie m.in. ciesząca się zawsze dużą popularnością prezentacja „Tips & Tricks” (dosł. „Sztuczki i rady”) prowadzona przez specjalistów Agfa Graphics z dziedziny prepressu. Podczas spotkania nie zabraknie też najnowszych informacji na temat portalu :Apogee Network, przeznaczonego dla użytkowników tego oprogramowania.
Spotkanie będzie doskonałą okazją do krótkiego przeglądu nowości wprowadzonych w systemie :Apogee 7.1, który oficjalnie zadebiutuje na targach Graph Expo – mówi Mark Gallucci, menedżer ds. marketingu technologicznego w dziale oprogramowania i CtP firmy Agfa Graphics North America. – Pracownicy zespołu Agfa Graphics odpowiedzialnego za rozwój oprogramowania zaprezentują jego najważniejsze funkcje; wstępnie przedstawią też nowości, jakie znajdą się w pakiecie :Apogee Suite 8. Wydarzenie to kierujemy zarówno do obecnych, jak i przyszłych użytkowników systemu :Apogee obecnych na targach Graph Expo, których serdecznie zapraszamy do udziału.

W skład oprogramowania workflow :Apogee 7.1 wchodzi :Apogee Prepress, zgodny z formatem JDF system produkcyjny, pozwalający na automatyzację procesów związanych z przygotowaniem plików. Bazuje on na ostatniej wersji silnika renderującego Adobe PDF Print Engine, którego wydajność została znacznie zwiększona dzięki wprowadzeniu natywnej interpretacji plików PDF i automatycznej obsłudze transparencji. Program :Apogee Prepress oferuje też funkcję obróbki zleceń wieloczęściowych, dzięki której użytkownicy mogą łączyć różne jego elementy w ramach jednej etykiety pracy, a tym samym – skracać czas przygotowania plików. Jego integralną część stanowi również stworzony przez Agfa Graphics moduł automatycznej impozycji :Apogee Impose.

Polscy użytkownicy systemu :Apogee, wybierający się na targi Graph Expo i zainteresowani udziałem w spotkaniu, proszeni są o uprzednie zarejestrowanie się. Osobą kontaktową jest Linda Tomza z północnoamerykańskiego oddziału Agfa Graphics (Linda.Tomza(at)agfa.com, tel. 201 373 4185).