System workflow Agfa :Apogee 8.0 przeszedł pomyślnie testy VIGC zgodności z formatem PDF/X-4

Agfa Graphics poinformowała, że stworzony przez nią system workflow :Apogee 8.0 pomyślnie przeszedł testy prawidłowej interpretacji plików zapisanych w formacie PDF/X-4. Serię testów, uwzględniających liczne funkcje dokumentów PDF/X-4, przeprowadziło ostatnio Flamandzkie Centrum Innowacji w Dziedzinie Komunikacji Graficznej (VIGC) z siedzibą w belgijskim Turnhout.

W opublikowanej przez VIGC informacji prasowej przedstawiciel tej organizacji stwierdził, że w procesach przetwarzania dokumentów PDF zachodzą bardzo duże zmiany, czyniące je bardziej niezawodnymi i przewidywalnymi. Ostatnie testy, w których wzięto pod uwagę różne systemy workflow, zostały przeprowadzone przez VIGC podczas październikowych targów Graph Expo w Chicago. System :Apogee 8.0 znalazł się wśród dwóch rozwiązań, które uzyskały w nich status „Passed”.
Mówi Erik Peeters, menedżer marketingu Agfa Graphics: „System prepress :Apogee 8.0, z wbudowaną najnowszą wersją silnika renderującego Adobe PDF Print Engine, zadebiutował podczas targów drupa 2012. Od zawsze byliśmy w gronie firm, które jako pierwsze wprowadzają na rynek najbardziej zaawansowane narzędzia do obróbki plików PDF. Co więcej, rozwiązania te pomyślnie przechodzą niezależne testy zgodności z innymi produktami. Wychodzimy bowiem z założenia, że w otwartym środowisku zgodność pomiędzy poszczególnymi systemami jest kwestią kluczową. Byliśmy niezmiernie radzi wziąć udział w testach VIGC, a ich rezultaty są zgodne z naszymi oczekiwaniami”.