Złoty Medal targów Poligrafia 2013 dla pakietu Apogee Suite 8 firmy Agfa Graphics

Stworzony przez Agfa Graphics pakiet Apogee Suite 8.0 został nagrodzony Złotym Medalem targów Poligrafia 2013, jakie odbędą się w Poznaniu w dniach 21-24 maja br. Są one przyznawane przez jury konkursowe produktom, które cechuje innowacyjność i najwyższa jakość. Z oprogramowaniem Apogee Suite 8.0 oraz z wchodzącym w jego skład sklepem internetowym Apogee StoreFront, będzie można zapoznać się odwiedzając stoisko firmy Agfa Graphics (nr 159 w pawilonie 5).

Złoty Medal MTP jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych nagród na polskim rynku, przyznawaną – w przypadku targów Poligrafia 2013 – przez złożone ze specjalistów branży poligraficznej jury konkursowe pod przewodnictwem Jerzego Hoppe. W tym roku formuła konkursu została zmodyfikowana – listę laureatów ogłoszono jeszcze przed rozpoczęciem targów. Z kolei na samej wystawie własnego wyboru – spośród rozwiązań nagrodzonych Złotym Medalem – będą mogli dokonać zwiedzający targi. Zwycięzca otrzyma tytuł „Złoty Medal – Wybór Konsumenta”, a głosowanie odbywać się będzie za pośrednictwem strony internetowej http://www.zlotymedal.mtp.pl oraz w ramach specjalnych ekspozycji „Strefa Mistrzów”, zlokalizowanych w pawilonach 3, 5 i w pasażu przy pawilonie 7A. Potrwa ono do 24 czerwca br.

Wśród laureatów tegorocznej edycji Złotego Medalu targów Poligrafia znalazł się Apogee Suite 8.0, stworzony i zgłoszony do konkursu przez firmę Agfa Graphics. Jest to pakiet innowacyjnych programów dla firm poligraficznych i wydawniczych, obejmujący m.in.: zgodny ze standardem JDF workflow produkcyjny Apogee Prepress; umożliwiający podgląd i akceptację plików serwer WebApproval oraz Apogee Color – moduł integrujący narzędzia do zarządzania barwą i kontroli jakości z rozwiązaniami wchodzącymi w skład Apogee Suite. Zupełną nowością w pakiecie jest Apogee StoreFront – działająca całkowicie „w chmurze” usługa typu SaaS, pozwalająca na tworzenie sklepów internetowych, oferujących drukowane i niedrukowane produkty.
Ze wszystkimi produktami wchodzącymi w skład Apogee Suite 8.0 będzie można zapoznać się już niebawem, odwiedzając stoisko Agfa Graphics na targach Poligrafia 2013 w Poznaniu.

Mówi Michał Śliz, dyrektor zarządzający polskiego oddziału Agfa Graphics: „Jesteśmy niezwykle dumni z faktu, że nasze rozwiązanie znalazło się wśród siedmiu produktów wyróżnionych Złotym Medalem targów Poligrafia 2013. Jest to kolejne potwierdzenie innowacyjności i najwyższej jakości tworzonych i oferowanych przez Agfa Graphics rozwiązań dla cyfrowego prepressu i przemysłowego druku inkjetowego. Zapraszamy serdecznie na nasze stoisko targowe, gdzie – poza nagrodzonym pakietem Apogee Suite 8.0 – będzie można również zobaczyć innowacyjny wielkoformatowy ploter Jeti 1224 UV HDC. Mamy nadzieję, że po spotkaniu z nami wielu targowych gości wskaże na Apogee Suite 8.0 podczas oddawania głosu w konkursie dla zwiedzających Złoty Medal – Wybór Konsumenta”.