Zmiany w zarządzie Agfa Graphics Sp. z o.o.

W wyniku złożonej rezygnacji, po niemal jedenastu latach pracy w grupie Agfa dotychczasowy dyrektor generalny Agfa Graphics Sp. z o.o. – Wojciech Pawłowski – z dniem 30 maja br. rozstaje się z firmą. Jego miejsce na stanowisku dyrektora generalnego Agfa Graphics Sp. z o.o. zajął Michał Śliz, przez ostatnie dwa lata odpowiadający w niej za rozwój sprzedaży.

W_Pawlowski_maleWojciech Pawłowski kierował działalnością grupy Agfa w Polsce od 2003 roku. Od czterech lat pełnił funkcję dyrektora generalnego Agfa Graphics Sp. z o.o. Uznałem, że zawodowo osiągnąłem w firmie Agfa wszystko, co było możliwe i zdecydowałem o dalszym rozwoju kariery w innej branży – uzasadnia swoją decyzję Wojciech Pawłowski. – Jestem wdzięczny grupie Agfa za jedenaście lat wspaniałych doświadczeń; były to najlepsze lata w mojej zawodowej karierze. Obecna, bardzo silna pozycja Agfa Graphics na rynku poligraficznym to wynik zaangażowania wspaniałego zespołu ludzi, którym miałem przyjemność kierować; ludzi z wizją i sercem do pracy. Chciałbym im wszystkim jeszcze raz za to podziękować. Jestem przekonany, że mój następca – Michał Śliz – zapewni spółce dalszy wzrost i podniesie w jeszcze większym stopniu standardy jej oferty dla branży poligraficznej.

M_Sliz_smallMichał Śliz, który od maja br. objął stanowisko dyrektora generalnego Agfa Graphics Sp. z o.o., pełnił do tej pory funkcję zastępcy dyrektora handlowego, odpowiadając w ramach firmy za rozwój sprzedaży. Z rynkiem poligraficznym jest on związany od ponad ośmiu lat.