Zmywacze wałków i obciągów

Printing-press_933160_smallAGFA Graphics oferuje różnorodne typy zmywaczy przeznaczonych do usuwania pozostałości farb oraz innych zanieczyszczeń.
W ofercie znajdują się zarówno produkty o niskiej temperaturze zapłonu przeznaczone do stosowania ręcznego jak i środki do automatycznego mycia w maszynach heatsetowych.
Eliminacja lotnych związków organicznych to przyjazność dla środowiska, a akceptacja przez głównych producentów maszyn oraz instytut FOGRA gwarantuje bezpieczeństwo dla maszyn drukujących.

Punkt zapłonu <26°C

 • Autowash Plus

  Wysokowydajny zmywacz wałków i obciągów mieszalny z wodą. Szybko usuwa pozostałości farby oraz pyłu papierowego zapewniając doskonałe właściwości przekazywania farby przez powierzchnie obciągów i wałków. Do stosowania ręcznego jak i w automatycznych systemach myjących.

 • Xtrawash Plus 40

  Wysokowydajny zmywacz wałków i obciągów mieszalny z wodą. Szybko usuwa pozostałości farby oraz pyłu papierowego zapewniając doskonałe przekazywanie farby przez powierzchnie obciągów i wałków. Do stosowania ręcznego jak i w automatycznych systemach myjących. Nie zawiera żadnych związków aromatycznych ani chlorowych.

 • QD Wash Plus

  Szybkoschnący zmywacz niemieszalny z wodą przeznaczony dla małych i średnich maszyn drukujących. Utrzymuje powierzchnie wałków i obciągów w doskonałym stanie gwarantującym dobre przekazywanie farby. Przeznaczony do stosowania ręcznego.

 • Omniwash Plus

  Niemieszalny z wodą zmywacz wałków i obciągów. Efektywnie usuwa pozostałości farb oraz pyłu papierowego pozostawiając powierzchnię w doskonałym stanie ułatwiającym przekazywanie farby. Przeznaczony zarówno do stosowania ręcznego jak i w automatach myjących.

Punkt zapłonu <100°C

 • Xtrawash Plus 60

  Zaakceptowany przez FOGRA, mieszalny z wodą zmywacz wałków i obciągów. Przeznaczony zarówno do stosowania ręcznego jak i w automatach myjących. Nie zawiera żadnych związków aromatycznych jak i chlorowych.

 • Xtrawash Plus 60E

  Mieszalny z wodą zmywacz wałków i obciągów. Przeznaczony zarówno do stosowania ręcznego jak i w automatach myjących. Nie zawiera żadnych związków aromatycznych jak i chlorowych.

Punkt zapłonu >100°C

 • Hydrowash ROTO

  Zaakceptowany przez FOGRA, mieszalny z wodą zmywacz wałków i obciągów. Przeznaczony do stosowania w automatach myjących maszyn heatsetowych. Wysoka temperatura zapłonu minimalizuje ryzyko pożaru.

Zmywacz do farb UV

 • ANTURA Wash 74A

  Mieszalny z wodą zmywacz farb utrwalanych promieniowaniem UV oraz wiązką elektronów (EB) o średnim czasie schnięcia. Łatwo usuwa pozostałości farb UV lub EB zachowując gumową powierzchnię w doskonałym stanie. Przeznaczony do stosowania ręcznego oraz w automatach myjących. Zmywacz jest bezpieczny dla gum EPDM.